Dua Aşk Acısı İçin Dua
Kategori A, Aşk Duaları
Tesiri Guclu
Goruntuleme 21.011 views

AŞK ACISI İÇİN DUA
Sevgilinizden ya da eşinizden ayrılmış olabilirsiniz. Bu ayrılığın acısını mutlaka çekeceksiniz. Fakat bu acıdan kurtulmak için okunabilecek bir dua vardır. Aşk acısı için dua şu şekildedir;
Bismillahirrahmanirrahim.
Ya vedudu entellezi e’lente sirral mehabbeti vel meveddeti fi kulubi ehlil esrari ve entellezi ekmelte zevatid dalibine bi nuril envari tecelleyte bil i’zzed daimi ven nuril gaimi a’lel ervahı velleftel eşbaaha ve ezhertel insane bi tekmili meratibil beyani ve ente tezidül ihsani li ehlil velayeti vel mui’ni bi ra’fetiked daimeti ehlil imani bil ma’rifeti ve husner rea’yeti eselüke Allahümme bi cemili âlaike ve cezilü ne’maike en tec-a’leni min evliyaike ellezine hüm fi fedlike ve ni’maike mütene’amune ve leke zakirûne ve li ne’maike şakirûne ve ileyke âyibûne ve ehıni hayatel ebedi ve kuvveti bike fi kabuli nuri vechike ve cûdike bi ahsenil mededi hatta le eteharruke illa eskünü illa ileyke ve la âhizün illa minke.Fe entel mümidu ehlil ı’rfani ve entel mükemmelu limen akbele a’leyke bil imtinan.
(Eselüke Allahümme ya Vedûdu bismikel Vedudu ellef beyne (erkekismi) ve (bayan ismi) lil mehabbeti vel meveddeti bi ludfike ya amimul ihsan.) İsimleri Ayşe oğlu Kadir şeklinde okuyabileceğimiz gibi yalnızca kişinin ad ve soyadı şeklinde de okuyabiliriz.

Gelen Aramalar:

Benzer Dualar

2 Yorum

  1. bu duada muhabbet için bişeyler yazmıyor mu? yani barıştırma gibi bir dua değil mi bu?

  2. aşk acısının nasıl geçeceğini arıyorsanız bu dualar tam size göre

Yorumunuz...

Ünlülerin Medyumu Atusa
Alexa